MOTOTURIZMO SPRINTAS įvyko

Skelbiame rezultatus, nuotraukas ir kitus Mototurizmo sprinto įspūdžius. Beje, atsiprašome, kad užtrukome visa tai paskelbti čia oficialiame /www.mototourism-rally.lt tinklalapyje. Matyt, kaip ir daugelį, mus įtraukė facebook, čia kaip reikiant dalinomės nuotraukomis, like, sveikinimais, pagyrimais ir…

Tie, kas dar nematėte oficialų Mototurizmo ralio facebook profilį rasite čia https://www.facebook.com/pages/Mototurizmo-Ralis-Mototourism-Rally/119436738131180?ref=stream&hc_location=timeline

O dabar skelbiame rezultatus. Viso dalyvavo 14 komandų.

Trečia vieta

Nėra kaip kitaip apibūdinti. Įspūdingi žmonės. Virginijus Važgauskas ir jo mylimoji, laimėję III vietą Mototurizmo Sprinte. Kaip prasitarė pati porelė, važiavo jie ne dviese, o tryse..(taigi greitai susipažinsime su jaunuoju mototuristu). Gal tai ir vietą lėmė.

Antra vieta

Labai draugiški ir mieli žmonės, pasivadinę „Savo chebra“: Henrikas Pupelis ir Vilius Rulevičius bei Rūta Brazevičienė. Nor dalyvavo pirmą kartą, tačiau iškart pradėjo nuo antros vietos. O įdomiausia, kad juos skyrė vos 10 taškų nuo lyderių, Rokiškio komandos.

Pirma vieta

Ir keli žodžiai apie laimėtojus „Restart Rokiskis“komandą: Vilmantas Petrušonis, Edmundas Šakalys,Tomas Zavarskis, Vidas Bernotas ir Ričiardas Židovainis. Komanda, du kartus iš eilės laimėjusi, rugpjūčio paskutinį savaitgalį  vykstantį, nuotykinė žaidimą-žygi „Mototurizmo ralis“.