2

Susipažinkite su Ryterna modul Mototourism rally 2023 nauju veidu – Paulina

Susipažinkite su Ryterna modul Mototourism rally 2023 nauju veidu – Paulina, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės Vyresniąja eiline. Ačiū Paulinai, kad sutiko šiemet lydėti ralio dalyvius.

Tai jau tradicija, kai kasmet ralio dalyvius lydi mergina tautiniais rūbais su motocikliniu šalmu rankose. Mergina paprastai simbolizuoja Lietuvos kraštą, o šalmas – jos laukiami ir globojami motociklininkai keliautojai, ralio dalyviai.

Šiais metais turime tokias ralio temas kaip Klaipėdos krašto prijungimo 100-metis, Lietuvos Šaulių sąjungos įkūrėjo Vlado Putvinskio-Pūtvio metai, 1863 sukilimo metai. Be to ir dabarties įvykiai yra tokie, kad norime, kad šiemet ralio dalyvius lydėtų tikra karininkė. Juk būtent Lietuvos kariuomenė saugojo ir gynė laisvę ir tada, ir dabar.

P.S. Beje, daugelis jau neteisiogiai susipažino su Paulina, matydami NATO susitikimo Vilniuje vizualus. 

Paklausėme Paulinos, kodėl pasirinko šią sritį?

„Nuo mažens buvau aktyvi, užsispyrusi , ieškojau savęs įvairiose srityse. „Buvau jaunoji šaulė “ Šaulių Sąjungoje. Supratau, kad man tai patinka ir motyvavo judėti toliau. Studijuodama, pasirinkau tęsti tarnybą jau  KASP (Krašto apsaugos savanorių pajėgose). Iššūkiai, įvairios stresinės situacijos, atsakomybė ir aktyvus gyvenimo būdas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi,“- sako Paulina.DSC_3169