mtr2018diskusija

Ryterna modul Mototourism rally 2018: diskusija su visuomenininkais

Rugpjūčio 18 d. startavo  intelektualus kultūrinis motociklininkų ralis po Lietuvą „Mototourism rally 100-mečio kelionė“. Apie 900 ekipažų varžėsi, kas per vieną dieną pažins kuo daugiau kultūros paveldo ir kitų svarbių istorinių objektų. Tai buvo ne šiaip sau kelionė – dalyviai bandė rasti įrodymų, kad Lietuva ne tik šiandien, bet jau ir prieš 100 metų buvo europietiška valstybė.

Ralio finiše vyko pokalbis-diskusija „100 metų Lietuvai ir 100 metų Europai. Kiek Lietuva yra Europietiška valstybė?“. Pokalbyje dalyvavo visuomenininkas ir architektas Algirdas Kaušpėdas, paveldo ekspertė Diana Varnaitė, istorikas, kultūros tyrinėtojas Egidijus Aleksandravičius bei „Ryterna modul Mototourism rally“ dalyviai motociklininkai.

Pertraukose grojo grupė „Wolfsome“. Tai yra modernus klasikinio roko ir bliuzo mišinys, gimęs Kaune 2013 metais. Beveik 2 metus studijoje užsidariusi, dirbusi ir įrašinėjusi savo kūrybą grupė, koncertuoti pradėjo tik 2015 metų gegužę. Ši strategija pasiteisino – dar tais pačiais metais jie laimėjo abu prestižiškiausius naujų grupių konkursus Lietuvoje, spėjo pasirodyti Lietuvos festivalių scenose, surengė koncertinį turą Baltijos šalyse, pasirodė M.A.M.A. apdovanojimuose su singlu „9-5“.

Translaicijos įrašą galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos.

diskusija

Daugiau nuotraukų iš diskusijos pamatysite čia