MTR2014: „Mototurizmo ralyje“ keliaus policijos pareigūnai

Likus mažiau nei dienai iki pažintinio „Mototurizmo ralio“ starto  prie renginio jungiasi ir Lietuvos policijos pareigūnai bei Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas. Taip pat renginio formatą atranda įmonės, viena jų buria net motorolerių komandą.

Madinga važiuoti kultūringai

„Yra daug keliaujančių motociklais, turinčių polėkį. Todėl imti ir pasiūlyti jiems tokią progą, kuomet malonu sujungi su naudingu yra puiku. Naudinga pažinti gražias šalies vietas. Lietuva labai graži ir kiekvienas mūsų keliaudami rasime daugybę dar nematytų, neatrastų ar paprasčiausiai nežinomų vietų. Keliavimas nėra tik važiavimas. Tai ir bendravimas, dalinimasis patirtimi. Tai ir vairavimo kultūra kelyje Visa tai bendroje sumoje duoda bendrystės jausmą“, – kalbėjo kunigas.

Pasak renginio organizatorių „Mototurizmo ralis“  tikslas ne sportas, o labiau kultūrinis – skatinti pažinti Lietuvą, atrasti naujam gyvenimui prikeltas, restauruotas ar mažiau lankytinas šalies vietoves, objektus  bei suburti motociklų vairuotojus gerai praleisti laiką.

Pasak A. Toliato, svarbu ir tai, kad renginyje galima važiuoti kartu su keleiviais.

„Ruošiuosi dalyvauti ir apima jausmas, kad renginys kvepia šiltumu, paprastumu. Taip pat labai svarbu, kad kviečiama keliauti drauge su visa šeima“, – akcentavo jis.

Kad šventinės nuotaikos netemdytų netikėtumai, Lietuvos policija renginio dalyviams primena, kad kelyje reikia elgtis atsakingai, kultūringai, gerbti ir saugoti vieniems kitus – saugus visų elgesys ir savitarpio pagarba turi tapti tradicija.

Kadangi renginyje kviečiamos dalyvauti šeimos, nereikėtų pamiršti rūpintis vaikų sauga keliuose ir jiems skirti ypatingą dėmesį bei rodyti tik gerą pavyzdį.