1

Mototurizmo ralis turizmo parodoje Adventur

Kol šalta ir žiema po Lietuvą keliauti motociklais neleidžia, mes kvietėme susitikti „Mototurizmo ralis“ stende turizmo parodoje Adventur ir keliauti kitaip – prisiminimais, pasidalinant naujais planais ir interaktyviai. Sulaukėme gausaus būrio mūsų dalyvių, tarp kurių ir baleto primarijus Nerijus Juška. Taip pat partnerių iš Birštono: merės Nijolės Dirginčienės bei vicemero Vyto Kederio.

„Šiais metais Mototurizmo ralis dalyviai jau šeštus metus motociklais keliaus po Lietuvą, ypatingai mažus miestelius, netradiciniais, daugeliui dar neatrastais maršrutais. Džiaugiamės šią idėją – madą keliauti galėdami pristatyti parodoje Adventur. Ir dėkojame parodos organizatoriui  Valstybiniam Turizmo Departamentui ir Jo vadovei už bendradarbiavimą, dalyvaujant parodoje“ – sako viena renginio organizatorių Birutė Vaitkutė.

2

1

Apsilankė ir keliautojas Vilius Navickas, ką tik grįžęs su žmona Jolanta ir kolega Sigitu Kvikliu iš motociklinės kelionės, kuri truko 90 dienų. Nukeliauti 27 tūkst. kilometrų nuo Aliaskos, Ankoridžo miesto iki Ugnies žemės, salyno pačiuose Pietų Amerikos pietuose. Visų išgyvenimų neįmanoma atpasakoti. Vien motociklo nugabenimas į Ankoridžo miestą, kur baziuojasi JAV karo laivynas, yra daugiau nei iššūkis. O toliau: ginkluotos meksikiečių gaujos, motociklų perkėlimas vandenyne paprastomis valtimis.. Kelionė įveikta BMW R1200GS motociklu.0

Parodoje kartu su mūsų svečiais dėliojome delionės, sukurtas iš praėjusių metų renginio duotraukų. Taip pat atsakinėjame į klausimus, į kuriuos atsakinėjo mūsų dalyviai iš visos Lietuvos keliaudami Mototurizmo sprintas ir Mototurizmo ralis renginių metu.

Mototurizmo ralis dalyvavo turizmo parodoje Adventur 3-oje salėje – PAŽINK LIETUVĄ sausio 22-24 d.

3

4

5

DSC_9663

DSC_9757

DSC_9761

DSC_9772

DSC_9777

DSC_9780

DSC_9786

DSC_9787