Ir vėl keliaukime – MOTOTURIZMO RALIS 2012

Rugpjūčio 25-26 dienomis vyks nuotykinis žygis-žaidimas MOTOTURIZMO RALIS 2012.

Renginyje kviečiami dalyvauti visi Lietuvos bei užsienio motociklininkai.

„Šiais metais vėl kviečiame motociklininkus dalyvauti žaidime MOTOTURIZMO RALIS 2012. Renginio formatas, kaip ir praėjusiais metais, lieka toks pat – dalyvauti gali kiekvienas, turintis galiojantį Lietuvoje A kategorijos vairuotojo pažymėjimą.  Ir vairuojantis sportinį, eduro ar klasikinį motociklą. Taip pat motorolerį“, – kviečia renginio idėjos autorius Paulius Albertavičius.

Jau antrą kartą renginį organizuojanti Motociklų turizmo komisija, priklausanti Lietuvos motociklų sporto federacijai (LMSF), žada azartišką ir įsimintiną renginį.

„Ruošiame nematytų bei išskirtinių Lietuvos objektų sąrašą su gamtos, istoriniais ir kultūriniais objektais. Atskiras komisijos dėmėsys nukreiptas ir į linksmas užduotis“, – intriguoja Motociklų turizmo komisijos narys Markas Dolgov.

Kiekviena motociklininkų komanda savo žygio-žaidimo maršrutą per organizatorių pateiktus objektus pasirinks pati. Ir keliaus tik į tuos Lietuvos kampelius, į kuriuos bus smalsu ir įdomu patiems.

„Dauguma lankytinų vietų parinkta taip, kad jas būtų galima pasiekti asfaltuotu keliu. Nepamiršome ir bekelės mėgėjų – jie galės lankytinas vietas pasiekti neasfaltuotais keliais,“ – sako Motociklų turizmo komisijos pirmininkas Dmitrijus Rittschik.

„Meskite iššūkį kolegoms mototuristams. Ir parodykite, kaip mokate planuoti kelionę! Kokią turite neįveikiamą komandą! O gal palaikančią šeimą?! Keliaukime ir su azartu pažinkime Lietuvą!“ – kviečia Motociklų turizmo komisija.

Į renginį kviečiami ne tik motociklininkai, bet taip pat dalyvių šeimos nariai, draugai ir visi kiti šiam žaidimui ir motocikliniam turizmui neabejingi žmonės, norintys nuotaikingai praleisti laiką mototuristų kempinge, palaikyti dalyvius ar sudalyvauti konkurse tarp palaikymo komandų bei kartu su dalyviais pabūti emocijų sūkuryje.

PROGRAMA (2012 08 25)

08:00 – žaidimo-žygio pradžia(startas bet kurioje Lietuvos vietoje)
15:00 – atsidaro kempingas
18:00 – žaidimo-žygio pab.
19:00 – kareiviška vakarienė
20:00 – iškilmingi apdovanojimai
21:00 – laužas, muzika, šokiai

PROGRAMA (2012 08 26)

09:00 – turistų pusryčiai
12:00 – kempingo uždarymas

15.00-18.00  Atvira Motogymkhanos treniruotė  (NAUJIENA) Treniruotę ves treneris iš S-Peterburgo Sergejus Pekutko. Simbolinis dalyvavimo mokestis – 10 litų. Vieta  – aikštelėje prie restorano „DVARKIEMIS“, Trakų plentas.
Motodžimchana tai yra nauja motosporto šaka – figurinis vairavimas aikštelėje kas greičiau.

Mototurizmo ralio 2012 pristatomasis filmukas