Mototourism Rally 2013

Info

Trečią kartą organizuojamas nuotykinis žaidimas žygis  MOTOTURIZMO RALIS 2013 šį kartą vyks rugpjūčio 24-25 dienomis po visą Lietuvą.

Pilnas žaidimo taisyklių variantas – http://www.mototourism-rally.lt/reglamentas-2/

Registracija  http://www.mototourism-rally.lt/registracija-2/

Patvirtintų dalyvių sąrašas – http://www.mototourism-rally.lt/registration/registration.php?action=browse

„Jau trečias startas ir jis nuo buvusių skirsis ganėtinai stipriai. Pirmiausiai – įvaizdis. Jau išaugome iš vienų kelnių, taigi matuojamės didesnes. Žaidimo taisyklės taip pat atnaujintos – kilometrų kiekis nebus svarbu. O ir užduotys… daugiau azarto ir nuotykių. Bet visko nepasakosiu, rasite žaidimo reglamente“, – intriguoja renginio idėjos autorius Paulius Albertavičius.

Praėjusių metų žaidimo MOTOTURIZMO RALIS dalyvis Darius Mitkevičius iš Šiaulių  komandos šiais metais vienas pirmųjų užsiregistravo vėl dalyvauti.

„Likome labai patenkinti organizuotumu ir pačio renginio sėkme, nuostabių bendraminčių draugija ir vakarone prie laužo vakare stovyklavietėje. Todėl šiemet ir vėl dalyvausime,” – žada mototuristas Darius Mitkevičius iš Šiaulių  komandos.

„Viena iš svarbių ir, mano nuomone, labai teisingų naujovių  yra tai, kad  keleiviai nuo šiol – lygiaverčiai komandos nariai kaip ir jų vairuotojai, – pažymėjo LMSF Turizmo komisijos narė Birutė Vaitkutė.

– Beje, kilometrų skaičius įtakos neturės. Taigi, visi keliai dar palankesni motociklus vairuojančiai dailiajai lyčiai bei ką tik teises išlaikiusiems motociklų vairuotojams.“

MOTOTURIZMO RALIO REGLAMENTAS (taisyklės)

Mototurizmo ralis – tai komandinis nuotykinis žaidimas-žygis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko įdomias šalies vietoves ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos gamta, istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia žaidimo dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.

Dalyvauti gali visi užsiregistravę  www.mototourism-rally.lt Lietuvos bei užsienio piliečiai, turintys A kategorijos vairuotojo pažymėjimą ant techniškai tvarkingų, teisėtai užregistruotų motociklų.

Be to, kviečiami dalyvių šeimos nariai, draugai ir visi kiti šiam žaidimui ir motocikliniam turizmui neabejingi žmonės nuotaikingai praleisti laiką mototuristų kempinge, palaikyti dalyvius ir sudalyvauti konkurse tarp palaikymo komandų prizui gauti, kartu su dalyviais pabūti emocijų sūkuryje.

Pilnas žaidimo taisyklių variantas – http://www.mototourism-rally.lt/reglamentas-2/

Registracija http://www.mototourism-rally.lt/registracija-2/

PROGRAMA (2013 08 24)

08:00 Žaidimo-žygio pradžia (startas bet kurioje Lietuvos vietoje)

15:00 Atsidaro kempingas

18:00 Žaidimo-žygio pabaiga

19:00 Kareiviška vakarienė

20:00 Iškilmingi apdovanojimai

21:00 Laužas, muzika, šokiai

PROGRAMA (2013 08 25)

09:00 Тuristų pusryčiai

12:00 Кempingo uždarymas

MOTOTURISTŲ KEMPINGAS

Finišo vietoje bus organizuojamas Mototuristų kempingas.

Mototuristų kempingo koordinatės: 555840, 6066813 (LKS) arba 54.73456, 24.86705 (WGS), žiūrėti www.maps.lt nuorodą

Adresas: šalia Šiemečio ež., Keliakiemio kaimas, Vievio sen., Elektrėnų sav.

Kempingo vartų atidarymas vyks 2013 m. rugpjūčio 24 d. 15 val. Nuo šio momento dalyvius palaikančios komandos gali įsikurti kempinge ir laukti Ralio dalyvių atvykimo į finišą.

Gražiausiai, patogiausiai ir tvarkingiausiai įsikūrusiai komandai Žiuri suteiks specialų prizą (žr.Organizatoriai, Žiuri ir apdovanojimai).

Kempingo mokestis – 7 lt nuo kiekvieno žmogaus, vaikai iki 12 m. su tėvais įleidžiami nemokamai. Už automobilį mokestis nerenkamas. Į mokestį įeina kempingo vieta, vakaronė, vakarienė (laužo sriuba), galimybė pasinaudoti griliu, geriamasis vanduo bei tualetai.

Kempinge draudžiama:

Kurti laužus, išskyrus organizatorių numatytoje vietoje;

Šiukšlinti;

Važinėtis motociklu.

Kempingo vartai uždaromi 2013 rugpjūčio 25 d. 12 val.

Daugiau išsamesnės informacijos apie MOTOTURIZMO RALIS 2013 rasite tinklalapyje http://www.mototourism-rally.lt/

Daugiau informacijos teirautis:

Dmitry Ritchik

mob.: +370 699 54752

el.paštas: ritus @balticmototours.eu

Birutė Vaitkutė

 

el. paštas: bvaitkute@gmail.com

Rezultatai