MOTOTOURISM RALLY 2013: Aidas Bubinas, new places and brain wars

Paskutinį  vasaros savaitgalį vyko trečiasis nuotykinis žaidimas žygis „Mototurizmo ralis 2013“. Prie gausaus būrio renginio dalyvių šį kartą prisijungė ir tolimų kelionių motociklu entuziastas Aidas Bubinas su komanda “operatorius.lt”, tik ką sugrįžęs iš rekordiškai tolimos kelionės, kai vienas motociklu „Honda Crosstourer“ įveikė 14 545 km atstumą nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno vos per 12 dienų ir 2 valandas.

Apie Aido Bubino startą parašė delfi.lt čia. Taip pat “MOTOTURIMO RALIS 2013” informacinis rėmėjas gazas.lt – čia.

Lietuvos motociklų sporto federacijai (LMSF) priklausanti Turizmo komisija renginyje dalyvauti kvietė Lietuvos bei užsienio motociklininkus.

Šiais metais renginio organizatoriai pateikė dalyviams staigmenų. Viena jų – motociklininkai, keliaudami po Lietuvą, šį kartą lankė ne bažnyčias ar šiaip įdomias krašto vietas, kaip buvo iki šiol.

„Renginio tema – Lietuvoje esantys ir retai lankomi bokštai“, – sakė LMSF Mototurizmo komisijos pirmininkas Dmitry Ritchik. – Vilniaus TV, Molėtų observatorijos, bažnyčių ir kitų architektūrinių objektų bokštai nepatenka į sąrašą. Tai yra bokštai, pastatyti apylinkių apžvalgos tikslui, arba priešgaisriniai. Beje, iš jų atsiveria fantastiški vaizdai.“

Pasak LMSF Mototurizmo komisijos nario Marko Dolgov, kelionė motociklu – tai ne tik važiavimas, bet ir bendravimas, nuotykiai, todėl užduotys taip ir sugalvotos.

„Pavyzdžiui, viena užduočių – Mototurizmo ralio dalyviai kelionėje turės sužinoti įdomią motociklinę istoriją, nusifotografuoti su jos autoriumi bei finiše tą istoriją papasakoti“, – sakė Markas.Dar viena užduočių – nusifotografuoti Puvočių kaimo fone, suskaičiuoti bokšto laiptus“.

Štai šią istoriją užfiksavo komanda “Kelelis tolimas”. Istorija jau netrukus bus papasakota video reportaže

Trečiojo Mototurizmo ralio laimėtojais tapo – komanda “Kelelis tolimas”: Andrejus Antonovas,Vytautas Šimkūnas, Gintautas Šimkūnas ir Žymantas Bražiūnas.

http://youtu.be/U-y60seY628

Laimėtojų žaidimo metu nufilmuotas video

Antrą vietą iškovojo ir nuo laimėtojų tik per 50 taškų atsiliko komanda “Grybų karas”: Liudas Stanevičius, Liudas Bartkevičius ir Darius.

O treti – komanda “Motoforce” su Mariumi Kunigėnu, Danieliu Geniu, Artūru Šiliniu, Vladimir Moisejenko, Jonu Lovkiu.

Nuo pat pirmojo “Mototurizmo ralio” dalyvaujantys ir nė vieno nepraleidę svečiai iš Estijos – komanda RRRC: Raido Tammik ir Marko Mäearu kartu su  komanda “operatorius.lt” – Aidas Bubinas, Ignas Daublys, Eduardas Bareika, pasidalino 4 vietą.

Paskelbus žaidimo rezultatus bei skrandžius nuraminus laužo sriuba mototuristai buvo pakviesti dalyvauti intelektualiame žaidime-protų mūšyje, kurį rėme motociklinių prekių parduotuvė “Motogama”. Proto mūšio pirmos vietos laimėtojui  Vytautui Šimkūnui buvo įteiktas motociklinis šalmas.Antros vietos prizu – firmine kepuraite apdovanotas Mindaugas Alijošius, trečia vieta – firminiai “agv” marškinėliai teko estams.