show

Ryterna modul Mototourism rally į šimtmečio kelionę pakvietė užsieniečius

Kovą Taline vykusioje motociklininkų parodoje „Tallinn Motor Show“ tarp gausybės dalyvių buvo pristatytas ir Lietuvoje organizuojamas intelektualus motociklininkų ralis „Ryterna modul Mototourism raly“. Didžiausias motociklininkų ralis, kuris šiais metai yra skirtas Valstybės šimtmečiui, pakvietė estus ir kitus kaimynus atvykti į Lietuvą ir drauge su šimtais ralio dalyvių įveikti šimtmečio maršrutą.

„Bendraudami su užsienio motociklininkais dar kartą įsitikinome, kad daugeliui Lietuva iki šiol yra „koridorius“ kelionėms į kitas Europos šalis. Taigi ši proga – keliauti po Lietuvą vieną dieną su šimtais lietuvių ir pažinti ją, daugeliui bus pirma puiki galimybė visapusiškai pažinti Lietuvą. Tikime, kad nuo šio, pradedant šia Valstybės šimtmečiui skirta kelione, jie bus dažni svečiai mūsų krašte, – sakė viena renginio organizatorių Birutė Vaitkutė. – Beje, išgirdę, kad bus varžomasi dėl intelektualiausio mototuristo vardo, broliai buvo motyvuoti ir pirmiausiai norėjo sužinoti, kokia strategija padeda laimėti“.

Intelektualus kultūrinis ralis „Ryterna modul Mototourism rally“ šiais metais vyks rugpjūčio 18 dieną. Ralio metu šimtai dalyvių startuos iš bet kurios Lietuvos vietos, važiuos visų tipų ir markių motociklais. Visais Lietuvos keliais. Per vieną dieną kiekviena komanda atras savo maršrutą per 40 kultūros paveldo ir istorinių objektų. Ir finišuos Birštono centre. Registracija į ralį bus skelbiama jau netrukus renginio tinklapyje http://www.mototourism-rally.lt.

Renginio partneriai Kultūros paveldo departamentas, Lietuvos kelių policija, VĮ Regitra, iš dalies finansuoja Kultūros taryba prie Kultūros ministerijos.

Akimirkos iš parodos Tallinn Motor Show

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend