mototurizmo-ralio-finisas-85073389

Kauno centre prie pilies finišavo intelektualus Ryterna modul Mototourims rally

Lietuvoje šeštadienį duotas startas 10-ajam intelektualiam mototurizmo raliui „Ryterna Modul Mototourism Rally“. Kone tūkstantis ralio dalyvių, startavę iš skirtingų Lietuvos kampelių, vakarą pasitiko Kaune, kur laukė šio ralio finišas.

mototurizmo-ralio-finisas-85073389

Keliaudami po Lietuvą visi ralio dalyviai turėjo ne tik aplankyti žemėlapiuose esančias vietoves ar taškus, bet ir atlikti užduotis. Pavyzdžiui, tradicinė ralio partnerė – „Regitra“, tad specialiuose jos įrengtuose taškuose motociklininkai galėjo pasitikrinti įgūdžius.

Jokia paslaptis, kad ralio dalyviams buvo atvertos durys net ir tų objektų, į kuriuos patekti ne taip lengva. Jie galėjo išgirsti unikalias lankytinas vietas prižiūrinčių, ten dirbančių žmonių istorijas. Tas itin džiugino ralio partnerio „Ryterna Modul“ vadovą Andrių Orlovą, kuris pabrėžė, kad tik dėl šio renginio, kurį iš dalies finansuoja Kultūros paveldo departamentas, jis turėjo unikalią galimybę aplankyti daugiau nei 40 įdomių ir dar neatrastų objektų visoje Lietuvoje.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/moto/kaune-finisavo-intelektualus-mototurizmo-ralis-idomiausiu-lietuvos-kampeliu-ieskojo-1000-motociklininku.d?id=85059383