Su azartu keliaukime po Lietuvą – MOTOTURIZMO RALIS 2011

Rugpjūčio 27-28 dienomis vyks pirmasis Lietuvoje nuotykinis žygis-žaidimas MOTOTURIZMO RALIS 2011. Renginį organizuoja Motociklų turizmo komisija, priklausanti Lietuvos motociklų sporto federacijai (LMSF).

Į žygį-žaidimą MOTOTURIZMO RALIS 2011 kviečiami dalyvauti visi Lietuvos bei užsienio motociklininkai.

„Kviečiame visus, vairuojančius motociklą ir turinčius galiojantį Lietuvoje A kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Ir visai nesvarbu, kuo važinėjate – sportiniu, eduro ar klasikiniu. Galite dalyvauti net ir su motoroleriu“, – entuziastingai keliauti kvietė renginio sumanytojas Paulius Albertavičius.

MOTOTURIZMO RALIS 2011 dalyvių laukia išskirtinis Lietuvos objektų sąrašas su gamtos, istoriniais bei kultūriniais objektais, kuriuose dar šiandien gyvena vaiduokliai ir nutiesti požeminiai keliai, žmonių kankinimo kambariai ir dejonės. Įspūdžių netrūks net ir visko mačiusiems –  žygio-žaidimo objektai leis pasilinksminti adrenalino bei gero juoko dozės trokštantiems.

„Didžioji dalis lankytinų vietų yra parinkta taip, kad jas pasiekti būtų galima asfaltuotu keliu. Renginys bus įdomus ir prieinamas visiems turintiems gatvėms skirtus motociklus. “ – kolegai Pauliui antrino Motociklų turizmo komisijos pirmininkas Dmitrijus Rittschik, –  Keliai, vedantys prie lankytinų objektų, gali būti ir neasfaltuoti. Už tokių objektų aplankymą komanda gaus daugiau taškų.“

Kiekviena motociklininkų komanda savo žygio-žaidimo maršrutą per organizatorių pateiktus objektus pasirinks pati. Ir keliaus tik į tuos Lietuvos kampelius, į kuriuos bus smalsu ir įdomu patiems.

„Meskite iššūkį kolegoms mototuristams. Ir parodykite, kaip mokate planuoti kelionę! Kokią turite neįveikiamą komandą! O gal palaikančią šeimą?! Keliaukime ir su azartu pažinkime Lietuvą!“ – ragino P.Albertavičius.

Į renginį kviečiami ne tik motociklininkai, bet taip pat dalyvių šeimos nariai, draugai ir visi kiti šiam žaidimui ir motocikliniam turizmui neabejingi žmonės, norintys nuotaikingai praleisti laiką mototuristų kempinge, palaikyti dalyvius ar sudalyvauti konkurse tarp palaikymo komandų bei kartu su dalyviais pabūti emocijų sūkuryje.


Daugiau informacijos teirautis: Birutė Vaitkutė, Lietuvos motociklų sporto federacijos turizmo komisijos ryšių su visuomene atstovė, mob. +37061103161, e.paštas: bvaitkute@gmail.com