MTR2014: registracija į Mototurizmo ralį prasideda

„Man reikia tavęs ir tavo motociklo“ – energingu šūkiu pradedama registracija į pažintinį žygį-žaidimą po Lietuvą „Mototurizmo ralis 2014“. Visų tipų motociklininkams skirtas ir jau ketvirtus metus organizuojamas renginys vyks rugpjūčio 23-24 dienomis.

Registracija – čia

Reglamentas – čia

Pasak renginio organizatoriaus Dmitrij Ritchik, „Mototurizmo ralis“ nėra sportininkų lenktynės. Čia kiekvienas gali dalyvauti – tiek pradedantis, tiek patyręs motociklų vairuotojas. Net keleiviai yra lygiaverčiai komandos nariai.

„Jeigu ką tik įsigijote motociklą, tai puiki proga išbandyti vieną įspūdingiausių ir kartu pasaulyje populiariausių motociklinių veiklų – keliones motociklu, mototurizmą. O kokia kelionė be nuotykių ir azarto? Paruošėme ne po vieną raziną ir staigmeną“, – sako Dmitrij Ritchik.

„Visus noriu paraginti užsiregistruoti, nes dalyvauti labai paprasta – užtenka turėti motociklą. Pagaliau žiūrovo pozicijas galima iškeisti į buvimą įvykių, veiksmo centre“, – kviečia organizatorius Mark Dolgov.

„Mototurizmo ralis“ dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, lanko įdomias vietoves ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų.

Nuotykinis renginio „Mototurizmo ralis“ formatas ypatingai patiks tiems, kurie nori praleisti pažintinį, bet nenuobodų pusdienį. Starto vieta neribojama. Tai gali būti namai, viešbutis ar draugų sodyba. Tereikia žaidimo rytą dalyviams parsisiųsti organizatorių paruoštas užduotis iš oficialaus renginio puslapio www.mototourism-rally.lt. O tuomet  belieka sugalvoja maršrutą, kuris, komandos manymu, atneš jai kuo daugiau prizinių taškų.